Apartament w domu gospodarzy

Przygotowujemy dla Państwa niezależny Apartament (na piętrze na wyłączność dla 6 os) w Domu gospodarzy dostępny już od końca kwietnia, kiedy w miejsce trzech małych pokoików pojawi się duży, samodzielny apartament na piętrze głównego domu z nie zależnym wejściem, z dwoma sypialniami, wygodną jadalnią, wypoczynkiem, własną kuchnią i łazienką.

Apartament jest przeznaczony dla grupy lub rodziny 6 osobowej (2 sypialnie (łóżka 2+1), ew. 2 dodatkowe osoby na sofie rozkładanej w jadalni. Apartament jest większy od domku, posiada 2 balkony z widokiem na Staw oraz na Polonię Caryńską.

Ze względu na prace remontowe, które są zaplanowane na marzec, nie możemy jeszcze pokazać gotowych zdjęć.
Zapraszamy do archiwalnych zdjęć Galeria zdjęć Domu gospodarzy oraz Pokojów (dostępnych do marca)

Koszt tego apartamentu to 320 zł. za dobę.

(dostępny od połowy kwietnia)

Szczegóły

Cena od: 320  za noc

Dostępne

Rezerwacja przez stronę internetową jest na chwilę obecną wyłączona. Usługa zostanie uruchomiona wkrótce. Prosimy o wysłanie prośby o rezerwację (wstępnej rezerwacji) mailem na dolistowie@dolistowie.pl Przepraszamy za utrudnienia.

Zasady rezerwacji (wyciąg)

Rezerwacji wstępnej można dokonać za pośrednictwem e-maila na adres dolistowie@dolistowie.pl lub poprzez formularz rezerwacyjny.

Potwierdzeniem rezerwacji wstępnej będzie przekazanie zwrotne z adresu e-mail dolistowie@dolistowie.pl informacji z numerem konta do wpłaty zadatku. Wysokość zadatku gwarantującego rezerwację wynosi 50% wartości najmu i nie podlega zwrotowi (więcej w regulaminie).

Wpłatą zadatku uważa się, że umowa najmu została zawarta.

Zasady pobytu

Domki znajdują się nad stawem, więc wymagany jest nadzór nad dziećmi. Do domków jest możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Parking jest bezpłatny na naszym terenie.

Uwaga: Kompletny regulamin obiektu Dolistowie oraz dokumenty dot. polityki prywatności (RODO) są dostępne na stronie Regulamin Dolistowie i Polityka prywatności (RODO)
Zapraszamy także na stronę:Odpowiedzi na często zadawane pytania