Pokój Nad Sanem (dla 2-3 os)

W pokoju Nad Sanem znajduje się jedno podwójne oraz jedno pojedyncze łózko.

W domu są 2 duże łazienki z kabinami prysznicowymi, jedna na piętrze, sąsiadująca z pokojami, druga na parterze.

Do dyspozycji gości oprócz wynajętego pokoju, pozostaje: jadalnia wraz z sofą i kominkiem oraz aneksem kuchennym z opcją samodzielnego gotowania. W aneksie znajdują się: naczynia, sztućce, garnki, talerze, kubki, zlew, lodówka, blat roboczy, płytą gazową 4 palnikową.

W jadalni zaś: kącik z „herbaciarką”. Tutaj o każdej porze dnia i nocy (bez limitu) można przyrządzić sobie samodzielnie kawę, herbatę i inne gorące napoje. Ponadto w domu znajduje się: biblioteczka z książkami (obszerny wybór książek nie tylko o tematyce bieszczadzkiej w tym mapy, przewodniki, albumy i książki historyczne o Bieszczadach) Polecamy także: letnia wiata z grillem, niewielka, kamienista plaża nad rzeką, strefy wypoczynkowe w zagajniku i nad rzeką, ognisko i tarasy widokowe.

Cena

Standardowa cena pokojów:

  • do 7.03 — 60 zł/doba

Od 7.03 pokoje nie będą dostępne. Od kwietnia w miejsce trzech pokojów pojawi się duży, samodzielny apartament.

Szczegóły

Cena od: 120  za noc

Dostępne

Prosimy o wysłanie prośby o rezerwację (wstępnej rezerwacji) mailem na dolistowie@dolistowie.pl

Rezerwacja przez stronę internetową jest na chwilę obecną wyłączona. Usługa zostanie uruchomiona w ciągu najbliższych dni. Przepraszamy za utrudnienia.

Zasady rezerwacji (wyciąg)

Rezerwacji wstępnej można dokonać za pośrednictwem e-maila na adres dolistowie@dolistowie.pl lub poprzez formularz rezerwacyjny.

Potwierdzeniem rezerwacji wstępnej będzie przekazanie zwrotne z adresu e-mail dolistowie@dolistowie.pl informacji z numerem konta do wpłaty zadatku. Wysokość zadatku gwarantującego rezerwację wynosi 50% wartości najmu i nie podlega zwrotowi (więcej w regulaminie).

Wpłatą zadatku uważa się, że umowa najmu została zawarta.

Zasady pobytu

Domki znajdują się nad stawem, więc wymagany jest nadzór nad dziećmi. Do domków jest możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Parking jest bezpłatny na naszym terenie.

Uwaga: Kompletny regulamin obiektu Dolistowie oraz dokumenty dot. polityki prywatności (RODO) są dostępne na stronie Regulamin Dolistowie i Polityka prywatności (RODO)
Zapraszamy także na stronę:Odpowiedzi na często zadawane pytania