Dlaczego warto przyjechać na długi weekend majowy do Dolistowia ?

Oferta specjalna zaplanowana jest aż na dziewięć dni pobytu w malowniczych Bieszczadach. Aby Móc tu przyjechać wystarczy wziąć urlop na trzy dni robocze i cieszyć się aż dziewięcioma dniami wypoczynku. Dla wszystkich, którzy nie pracują na etat a urlopy dają sami sobie, zachęcamy aby dać sobie przyzwolenie na długi, wymarzony urlop. Choć nie możemy zagwarantować pięknej, słonecznej pogody, to zaobserwowaliśmy, że w ostatnich latach początek maja bywał bardzo piękny. Jest szansa na ujrzenie kwitnących sadów owocowych (pozostałości po starych, bojkowskich wsiach) i soczystej, wiosennej zieleni.

Zaś w Dolistowiu przywitamy Was po królewsku domowym, smacznym deserem, szlachetną herbatą lub świeżo wyciskanym, zdrowym sokiem. Ognisko czy grill w każdej chwili będziecie mogli rozpalić samodzielnie lub z naszą pomocą. Na miejscu jest wiele stref relaksu (hamaki, leżaki).

Podczas pobytu zorganizujemy specjalnie i tylko dla gości Dolistowia pokaz astronomiczny (spoglądanie przez astronomiczne teleskopy, obserwowanie gwiazd z leżaków, oglądanie diaporam). Siedząc wygodnie w leżakach pod kocami z kubkiem gorącej herbaty będzie można wysłuchać fascynujących opowieści o kosmosie. W ramach pokazu zostanie zrobione grupowe zdjęcie na tle rozgwieżdżonego nieba.

Na początku pobytu zaprosimy Was również na wspólne ognisko, na którym przyrządzimy smaczny, wegański „kociołek”. Tym samym zachęcimy Was do codziennego, już samodzielnego rozpalania ogniska. W naszym gospodarstwie jest kameralnie (ok. 18 osób), spokojnie i miło.

Zapraszamy serdecznie. Naprawdę warto.

(Kompletna oferta długiego weekendu majowego znajduje się na stronie Oferta pakietowa)