Apartament

Zaplanuj swój wypoczynek na 2023 rok
w Gwiezdnym Dolistowiu.
Zapraszamy do kontaktu: dolistowie@dolistowie.pl

W odpowiedzi na potrzeby naszych gości powstał apartament. Jest przestronny (92 m2 + 3 balkony), pełen światła z dużymi balkonowymi oknami, za którymi widać malownicze widoki. Z jednej strony Połonina Caryńska i rzeka San z pięknymi zachodami słońca a od południowego wschodu widok na staw i drzewa. Z kuchni zaś widać pasmo Otrytu.

Każdy z pokojów ma wyjście na balkon (wspólny, łączony). Apartament jest przeznaczony dla rodziny lub grupy do 4-6 os maks.8 os. W naszej ofercie wynajmujemy cały apartament, niezależnie od liczby zainteresowanych osób. Miejsce to idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, grupy przyjaciół czy też rodziny.

Apartament posiada niezależne wejście, dwa pokoje sypialne a w każdym jest małżeńskie łóżko oraz pojedyncze. Łóżka ścielimy w miłą, bawełnianą pościel przykrywaną kapami. W przypadku pobytów dłuższych, niż 5 dniowe, zapewniamy świeże ręczniki, zmianę pościeli oraz sprzątanie apartamentu.

W wyposażeniu apartamentu znajduje się:

  • w pokojach szafy na ubrania, stoliki, lampki.
  • do dyspozycji każdego gości są dwa ręczniki.
  • każdy z pokojów ma komplet dwóch foteli i stolik.
  • w części dziennej znajduje się duży okrągły stół (rozkładany – maks. dla 8 osób) i dwie wygodne kanapy,
  • regały z książkami (w tym wiele pozycji o Bieszczadach),
  • duża szafa z półkami na osobiste rzeczy, sekretarzyk służący jako biurko do pracy lub toaletka.

Kuchnia

W apartamencie znajduje się oddzielna, jasna kuchnia. W niej zaś wszystko, co potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków:

  • lodówka, kuchenka indukcyjna, garnki, patelnie, talerze, kubki, półmiski, sztućce, czajnik elektryczny, kafeterka itp.
  • Na powitanie w kuchni są: kawa, herbaty, przyprawy.

Łazienka

Łazienka jest duża i wygodna z oknem wychodzącym na północny zachód. Drewniana podłoga i sufity zapewniają poczucie ciepła i miłą atmosferę.

Znajduje się w niej wygodny fotel, dwie komody z szufladami, skrzynia, wieszaki, dwie suszarki do włosów, ręczniki. Łazienka posiada kabinę prysznicową, toaletę oraz pralkę automatyczną.

Przed przyjazdem gości w apartamencie wykonujemy aromaterapię olejkami eterycznymi dlatego zaraz po wejściu do mieszkania, powita Państwa subtelny zapach pomarańczy, sosny lub inny aromat dostosowany do pory dnia i pory roku.

Teleskop astronomiczny

W wyposażeniu apartamentu jest również teleskop astronomiczny (dobson Sky-Watcher, mapka nieba, latarka astronomiczna oraz podręcznik do samodzielnych obserwacji nieba). Goście Dolistowia mogą samodzielnie obserwować niebo w dedykowanym do tego miejscu bez dodatkowych opłat.

Mieszkańcy apartamentu mogą swobodnie korzystać z terenu Dolistowia – zagajnika z hamakami, zadaszonej wiaty, malowniczych skarp schodzących do rzeki czy też kręgów astronomicznych (za dnia jest tutaj piękne słońce). Więcej w zakładce Atrakcje Dolistowia

Cena za cały apartament

Cena za całość – nie wynajmujemy od osoby ani pojedyncze pokoje
440 zł/doba/apartament. min. 2 doby
+50% (dopłata) za pobyt jednodniowy.
-10% (zniżka nie łączy się z innymi rabami) za pobyty 10 nocy i więcej
– w tzw. „długie weekendy” oraz święta: 580 zł/doba/apartament
Więcej informacji w zakładce Oferta w tzw. „długie weekendy” oraz święta

Galeria zdjęć

(wszystkie zdjęcia znajdują się w głównej Galerii zdjęć)