Atrakcje

Wszyscy goście Dolistowia mogą swobodnie korzystać z dużego księgozbioru (w wyposażeniu każdego z domków lub apartamentu). W nim znaleźć można: przewodniki, albumy i książki historyczne o Bieszczadach, bogata beletrystyka i książki z dziedziny psychologii, przyrody oraz rozwoju osobistego. Na terenie gospodarstwa znajduje się niewielka, kamienista plaża (strome zejście do rzeki), strefy wypoczynkowe w zagajniku i nad rzeką oraz tarasy widokowe.

W związku zapewnieniem bezpieczeństwa gości w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce każdy domek ma swój własny zestaw hamaków, który należy powiesić samodzielnie w zagajniku na przygotowane miejsca. Należy także przestrzegać zachowanie dystansu społecznego wynoszącego minimum 2 m odległości osoby od osoby.

Mieszkańcy domków i apartamentu mogą swobodnie korzystać z powstających na bieżąco udogodnień w gospodarstwie. W wyposażeniu każdego domku jest astronomiczny teleskop (Sky-Watcher Classic 200P), z którego można swobodnie, o każdej porze korzystać.

Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie oraz na Facebooku

W wybrane pogodne noce organizujemy pokazy astronomiczne

Jedynie tutaj można ujrzeć gołym okiem siedem tysięcy gwiazd rozsypanych nad głową. Tylko tutaj w prawdziwej ciemności można doświadczyć potęgi i bezkresu wszechświata. Pokazy przez nas przygotowane wzruszają, pouczają i powodują, że choć na chwilę czas się zatrzymuje…

Zapraszamy do nas przez cały rok. W tzw. „długie weekendy” i na Nowy rok przygotowaliśmy dla Was  możliwość z skorzystania z darmowego pokazu astronomicznego.

Read more „W wybrane pogodne noce organizujemy pokazy astronomiczne”