Apartament

W odpowiedzi na potrzeby naszych gości powstał apartament. Cieszymy się, że możemy go już Państwu wynająć. Jest przestronny (92 m2 + 3 balkony), pełen światła z dużymi balkonowymi oknami, za którymi widać malownicze widoki. Z jednej strony Połonina Caryńska i rzeka San z pięknymi zachodami słońca a od południowego wschodu widok na staw i drzewa. Z kuchni zaś widać pasmo Otrytu.

Każdy z pokojów ma wyjście na balkon (wspólny, łączony). Apartament jest przeznaczony dla rodziny lub grupy do 6 os. W naszej ofercie wynajmujemy cały apartament, niezależnie od liczby zainteresowanych osób. Miejsce to idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, grupy przyjaciół czy też rodziny.

Apartament posiada niezależne wejście, dwa pokoje sypialne a w każdym jest małżeńskie łóżko oraz pojedyncze. Łóżka ścielimy w miłą, bawełnianą pościel przykrywaną kapami. W przypadku pobytów dłuższych, niż 5 dniowe, zapewniamy świeże ręczniki, zmianę pościeli oraz sprzątanie apartamentu.

W wyposażeniu apartamentu znajduje się:

  • w pokojach szafy na ubrania, stoliki, lampki.
  • do dyspozycji każdego gości są dwa ręczniki.
  • każdy z pokojów ma komplet dwóch foteli i stolik.
  • w części dziennej znajduje się duży okrągły stół (rozkładany – maks. dla 8 osób) i dwie wygodne kanapy,
  • regały z książkami (w tym wiele pozycji o Bieszczadach),
  • duża szafa z półkami na osobiste rzeczy, sekretarzyk służący jako biurko do pracy lub toaletka.

Kuchnia

W apartamencie znajduje się oddzielna, jasna kuchnia. W niej zaś wszystko, co potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków:

  • lodówka, kuchenka indukcyjna, garnki, patelnie, talerze, kubki, półmiski, sztućce, czajnik elektryczny, kafeterka itp.
  • Na powitanie w kuchni są: kawa, herbaty, przyprawy.

Łazienka

Łazienka jest duża i wygodna z oknem wychodzącym na północny zachód. Drewniana podłoga i sufity zapewniają poczucie ciepła i miłą atmosferę.

Znajduje się w niej wygodny fotel, dwie komody z szufladami, skrzynia, wieszaki, dwie suszarki do włosów, ręczniki. Łazienka posiada kabinę prysznicową, toaletę oraz pralkę automatyczną.

Przed przyjazdem gości w apartamencie wykonujemy aromaterapię olejkami eterycznymi dlatego zaraz po wejściu do mieszkania, powita Państwa subtelny zapach pomarańczy, sosny lub inny aromat dostosowany do pory dnia i pory roku.

Teleskop astronomiczny

W wyposażeniu domku jest również teleskop astronomiczny (dobson Sky-Watcher, mapka nieba, latarka astronomiczna oraz podręcznik do samodzielnych obserwacji nieba). Goście Dolistowia mogą samodzielnie obserwować niebo w dedykowanym do tego miejscu bez dodatkowych opłat.

Mieszkańcy domku mogą swobodnie korzystać z terenu Dolistowia – zagajnika z hamakami, zadaszonej wiaty, malowniczych skarp schodzących do rzeki czy też kręgów astronomicznych (za dnia jest tutaj piękne słońce). Więcej w zakładce Atrakcje Dolistowia

Cena

Standardowa cena: 380 zł/doba za cały apartament.
Wynajem jest możliwy na min. 2 doby

Oferta w tzw. „długie weekendy” oraz święta

Cena w tzw. „długie weekendy” oraz święta: 580 zł/doba za cały apartament. Wynajem jest możliwy tylko na cały pobyt. Więcej informacji w zakładce Oferta w tzw. „długie weekendy” oraz święta

Galeria zdjęć

(wszystkie zdjęcia znajdują się w głównej Galerii zdjęć)